zdrowa żywność - sklepy

Zasady zdrowego odżywiania, zdrowe produkty, które warto włączyć do swojej diety i te, które najlepiej wykluczyć z codziennego menu.
Awatar użytkownika
wanessa_81
Posty: 0
Rejestracja: 23 lut 2022, 13:00

zdrowa żywność - sklepy

Post autor: wanessa_81 »

Hejka, jaki sklep ze zdrową żywnością online lubicie najbardziej? Jestem po prostu ciekawa, czy macie swojego faworyta, bo według mnie to trudne biorąc pod uwagę ile jest takich sklepów i jak bardzo mają zróżnicowane ofery, prawda? Co w ogóle zamawiacie najczęściej? Pytam, bo może faktycznie jest jakaś kategoria produktów, którą bardziej opłaca się zamawiać przzez internet :)
Awatar użytkownika
saloma-67
Posty: 0
Rejestracja: 04 lis 2021, 20:00

Re: zdrowa żywność - sklepy

Post autor: saloma-67 »

Nie wiem jak inni, ale ja kupuję przede wszystkim kosmetyki naturalne, nierzadko to produkty ekologiczne. Moja skóra jest dosyć delikatna, więc muszę o nią odpowiednio dbać, a takie kosmetyki są strzałem w dziesiątkę, bo przede wszystkim mnie nie podrażniają. Czasami zdecyduję się też zamówić jakieś suplementy diety albo superfoods i to wszystko tak naprawdę :)
esme88

Re: zdrowa żywność - sklepy

Post autor: esme88 »

Najważniejsze jest to, żeby znaleźć takie miejsce, gdzie można kupić coś dobrej jakości. Jak chodzi o mnie, to planuję teraz przykładowo zerknąć sobie na stronę grzybysuszone-sklep.pl, ponieważ tam można kupić owoce liofilizowane, suszone grzybki itd. Wszystko jest naprawdę super jakości, także super...
Karolciaa

Re: zdrowa żywność - sklepy

Post autor: Karolciaa »

Ja najczęściej zamawiam ze strony Biozdrowy. Jeszcze nigdy nie trafiłam tam na produkt ze złym składem. Przywiązują do tego chyba bardzo dużą uwagę. Ostatnio np. kupiłam tam sobie mąkę. https://biozdrowy.pl/maka-pszenna-torto ... io-planet/ Jak coś jest niejasne to można się skontaktować z działem obsługi klienta w którym pracownicy są wyjątkowo mili. Dodatkowo paczki przychodzą szybko, ładnie zapakowane. Nie miałam żadnej złej przygody z tym sklepem. Ceny okej, asortyment duży - czego chcieć więcej?
ODPOWIEDZ