Nawilżanie ciała :)

Kącik urodowy dla chcących porozmawiać na temat kosmetyków, zabiegów, pielęgnacji całego ciała. Zajrzyj tu, jeśli szukasz porad kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 0
Rejestracja: 21 cze 2021, 17:43

Nawilżanie ciała :)

Post autor: Celestyna »

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby nawilżyć ciało? Możecie polecić jakieś kosmetyki nawilżające? Próbowałam jakichś balsamów, które miałam w domu, kupiłam nawet masło do ciała, ale szczerze mówiąc, średnio zdało egzamin na dłużej, dlatego przychodzę do Was po poradę. Dodam, że fajnie, jakby balsam do ciała też ładnie pachniał, bardzo to lubię :)
rysiaa

Re: Nawilżanie ciała :)

Post autor: rysiaa »

Tak apropo's kosmetyków, to co myślicie przykładowo o stworzeniu czegoś samodzielnie? Według mnie mając dzisiaj dostęp do takich firm jak https://sklep.zrobswojkosmetyk.pl/pl/c/Hydrolaty/33 warto się zastanowić nad tym. Bo w sieci można znaleźć przykładowo receptury, ale i samodzielnie też można fajnie pokombinować.

nokia n97 nie włącza się
Asterka

Re: Nawilżanie ciała :)

Post autor: Asterka »

Jak chcecie kupić fajny kosmetyk nawilżający polecam Olejek Busajna. Świetnie nawilża skóre, ujędrnia a i wspomaga opalanie. Uwielbiam go. No i naturalny skład, bez żadnej chemii
Lilla

Re: Nawilżanie ciała :)

Post autor: Lilla »

Mam suchą skórę dlatego stosuję mocno nawilżające kosmetyki do ciała. Bardzo zwracam uwagę na konsystencję produktu i szybkie wchłanianie. Moim ideałem jest kosmetyk o lekkiej formule, po którym skóra się nie lepi i do tego ładnie pachnie. Każdy dzień zaczynam i kończę od nakładania na całe ciało balsamu.
ODPOWIEDZ