Kwas hialuronowy

Kącik urodowy dla chcących porozmawiać na temat kosmetyków, zabiegów, pielęgnacji całego ciała. Zajrzyj tu, jeśli szukasz porad kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Elwira-97
Posty: 0
Rejestracja: 28 mar 2022, 19:59

Kwas hialuronowy

Post autor: Elwira-97 »

Pomimo dość młodego wieku mam (na szczęście teraz już mniejszy) problem ze skórą. Moja skóra była poszarzała, przesuszona. Okazało się, że świetnie sprawdzają się u mnie kosmetyki z dodatkiem kwasu hialuronowego, dlatego też zaczęłam sobie robić takie samodzielnie. Kupiłam hialuronian sodu świetnej jakości ze sklepu Natural Poland, oni są godni zaufania.
Mojka

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: Mojka »

Ten artykuł o medycynie estetycznej i redukcji zmarszczek jest niezwykle pouczający. Polecam każdemu przeczytać jak interesują cie takie zabiegi https://www.prostozopolskiego.pl/wypeln ... luronowym/
wonti9392

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: wonti9392 »

Taki kwas ma bardzo różne zastosowanie i pomaga między innymi w nawilżeniu skóry, jeśli używany jest w składach kosmetyków. Lubicie kosmetyki z takim kwasem?

__
AGD RTV INFO
ewil933

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: ewil933 »

Używacie go w jakiś konkretny sposób? Czy po prostu jako składnik kosmetyków? Widzę, że właśnie coraz więcej osób stawia na nawilżenie w ten sposób.

__
Księgowa Rybnik
ODPOWIEDZ