kosmetyki

Kącik urodowy dla chcących porozmawiać na temat kosmetyków, zabiegów, pielęgnacji całego ciała. Zajrzyj tu, jeśli szukasz porad kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Felicjana_73
Posty: 0
Rejestracja: 20 kwie 2021, 4:45

kosmetyki

Post autor: Felicjana_73 »

Hej, czy takie kosmetyki: https://adkosmetyki.store/ warto kupić dla bliskiej osoby w prezencie? Moja przyjaciółka ma niedługo urodziny, kupić jej jakiś zestaw czy może po prostu powiedzieć że może sobie wybrać w tym sklepie co zechce a ja opłacę zakup?
ariell

Re: kosmetyki

Post autor: ariell »

To ja wam powiem, że jakbyście szukali kosmetyki dla Panów, to warto sprawdzić sobie propozycje firmy https://beardman.pl/kategoria/zestaw-do-tatuazu . Tam macie całą gamę najróżniejszych produktów i to w super cenie. Ja właśnie planuję kupić tam zestaw pielęgnacyjny do tatuaży.
Lena96

Re: kosmetyki

Post autor: Lena96 »

A co powiecie na kosmetyki naturalne od Herbapol Polana? Ja myślę, że kosmetyki tej marki są naprawdę godne uwagi nie tylko ze względu na dobry skład, ale też rozsądne ceny. W dodatku zamknięte są w ekologicznych opakowaniach, a ich pojemności są duże.

telewizor projekcyjny wikipedia
Lidziak

Re: kosmetyki

Post autor: Lidziak »

Znakomity z naturalnych kosmetyków jest Olejek Busajna mogę śmiało polecić. Mega nawilza, ujędrnia skóre a do tego i nadaj jej fajnego kolorytu. Po nim już nie opalam się na czerwono a i opalenizna na dłużej sie utrzymuje
emi00

Re: kosmetyki

Post autor: emi00 »

miałyście kiedyś do czynienia z kosmetykami robiony na receptę w aptece? jak je oceniacie? Mam dermatologa, który mi często takie produkty zapisuje i muszę przyznać, że są całkiem spoko, jakbyście kiedyś szukali miejsca gdzie można zrobić to na pewno w DOZ jest taka opcja
Nasia4

Re: kosmetyki

Post autor: Nasia4 »

Bardzo lubię testować nowe kosmetyki, fajnie, że jest coraz większy wybór, szczególnie online. Zamówiłam sobie ostatnio nowe produkty do mycia twarzy. To był strzał w dziesiątkę, zdecydowanie moja cera dobrze na nie zareagowała. Jest solidnie oczyszczona ale nie ściągnięta, a to często był mój problem.
ODPOWIEDZ