Zdrowe zakupy w internecie

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Filipina-62
Posty: 0
Rejestracja: 20 lis 2021, 7:48

Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: Filipina-62 »

Jaki jest wasz ulubiony sklep zielarski online o ile w ogóle jakikolwiek macie? Ja mam takie zdanie, że zdrową żywność i tego typu produkty lepiej kupować właśnie przez internet, bo jest zwyczajnie taniej. Dodatkowo w sieci znalazłam znacznie więcej produktów i nie musiałam ich jakoś długo szukać, a stacjonarnie wiele razy miałam problem. Gdzie polecacie zajrzeć?
Ulal

Re: Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: Ulal »

Raczej ciężko jest wyhodować drzewo z rośliny, z reguły kupuje się już sadzonki. I warto sprawdzić sobie jakie sadzonki oferuje Gospodarstwo Dudek - dostępne są tam różne odmiany orzecha, na przykład orzech włoski kościuszko. Ta konkretna odmiana jest wczesna i owocuje już w trzecim roku od zasadzenia. Dlatego orzech włoski kościuszko https://dudek-sad.pl/sklep/orzech-wloski-kosciuszko/ będzie dobrą opcją dla osób, które wolą by drzewo owocowało przed jesienią. W dodatku orzech włoski kościuszko jest bardzo smaczny, ja uwielbiam tę odmianę.
Tobbii

Re: Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: Tobbii »

Gdy zakładasz swój własny e-sklep, pamiętaj o zapewnieniu klientom bezpiecznych i różnorodnych form płatności online, takich jak PayPal, Blik, karty płatnicze i Dotpay. Oferowanie różnych opcji płatności jest kluczowe, ponieważ zadowala to zróżnicowane grupy klientów, które preferują różne metody. Tutaj https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-spons ... olsce.html sporo możecie na ten temat poczytać.
wikwak

Re: Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: wikwak »

Sieć oraz informacje które krążą w sieci to dziś również instagram - https://terazgostynin.pl/lifestyle/kied ... OAQQuU9K5p . Na instagramie, nawet w konkretnych porach dnia, można znaleźć więcej ciekawych postów niż w innych, internet to źródło, które monitoruje nasze przyzwyczajenia i często właśnie do nich się dopasowuje.
mellaa

Re: Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: mellaa »

jeśli chodzi o zakup leków, suplementów to najczęściej kupuję stacjonarnie w DOZ, ceny mi odpowiadaja, mają bardzo duży asortyment produktów więc zawsze kupię to czego potrzebuję
mariolkarr

Re: Zdrowe zakupy w internecie

Post autor: mariolkarr »

Ja również od dawna kupuję w dozie wszelkie leki i suplementy. Mają duży wybór i najlepsze ceny. A porównałam naprawdę sporo aptek i ceny potrafią się znacznie różnić
ODPOWIEDZ