zabawki

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jadwiga80
Posty: 0
Rejestracja: 11 mar 2022, 9:52

zabawki

Post autor: Jadwiga80 »

Jakie zabawki można kupić na roczek dla dziecka? Nie mam za bardzo pomysłu. A może zamiast zabawek to tablicę sensoryczną kupić? Jestem wielkim zwolennikiem tego typu gadżetów, sensorycznych, logicznych, edukacyjnych. Moim zdaniem nauka poprzez zabawę to najlepsza forma nauki. Dziecko nie czuje przymusu uczenia się, a umiejętności same wpadają do głowy :)
zenkaa

Re: zabawki

Post autor: zenkaa »

W sumie znalazłam ostatnio bloga https://vzpominkovi.cz - gdzie właśnie możecie znaleźć świetne porady - Jak wybrać odpowiednie zabawki dla rozwoju dziecka? Jak również - jak prawidłowo dbać o noworodka? Czy też jak wyglądać powinno odżywianie noworodka? Sporo tam pomocnych informacji.
azaliaaa

Re: zabawki

Post autor: azaliaaa »

Od jakiegoś czasu syn uprasza mnie, żebym zabrała go na wyjazd, albo zorganizowała mu jakiś rower, bo mają wycieczkę szkolną. I zgodzę się, że rowery dziecięce 16 mogę znaleźć w sieci, ale który wybór będzie trafnym? Obawiam się, że popełnię błąd w moim zamierzeniu.
jjusti188

Re: zabawki

Post autor: jjusti188 »

Wiecie czasem, jak kupić prezent niespodziankę dla dziecka? Naprawdę nie mogę się na tym sama skupić, bo nie mam na to czasu. I jestem najbardziej odpowiedzialna za to, żeby im się po prostu podobało. I mam nadzieję, że po prostu prezent dla czterolatka dobiorę mimo wszystko odpowiednio.
ODPOWIEDZ