wakacje pod namiotem

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jaromira1989
Posty: 0
Rejestracja: 31 paź 2021, 15:52

wakacje pod namiotem

Post autor: Jaromira1989 »

Nigdy nie jeździłam na obozy harcerskie, na wakacje pod namiotem. Moi rodzice uważali, że to nie jest odpowiedni sposób spędzania czasu dla dziewczynki. Teraz próbuję sobie odbić wszystkie te obozy na których nie byłam, jeżdże pod namiot nie tylko w wakacje, jak tylko temperatury sa około piętnastu stopni to już chętnie jadę. W moim bagażu nie może zabrnąć lornetki i aparatu. Lubicie tak spędzać czas?
Łukasz

Re: wakacje pod namiotem

Post autor: Łukasz »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzic stronę, na której znajdziecie ofertę najróżniejszych rejsy wycieczkowe po całym świecie z polskim pilotem. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
KACPROWAPANI

Re: wakacje pod namiotem

Post autor: KACPROWAPANI »

Zaplanowałam podróż, a teraz czas na szaleństwo, a w sumie chcę kupić mojemu facetowi w formie prezentu okulary przeciwsłoneczne męskie pilotki . Wiem, że o takich marzy, a to w końcu ważne, żebyśmy się wspierali w tym, co nas kręci, nieprawdaż? Dlatego ciekawi mnie, co wy na to powiecie.
ODPOWIEDZ