Test Internetu UPC - sprawdź szybkość Twojego łącza

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
ist2000

Test Internetu UPC - sprawdź szybkość Twojego łącza

Post autor: ist2000 »

Chcesz przeprowadzić test internetu UPC, aby upewnić się, że sieć działa z szybkością, jaką deklaruje dostawca? Nie ma z tym żadnego problemu. Odpowiednie narzędzie znajdziesz na stronie InternetSpeedTest.pl. Jest ono całkowicie darmowe i dziecinnie proste w obsłudze: po prostu wchodzisz na witrynę, raz klikasz i gotowe. Cechuje go wysoka precyzja pomiarów, dzięki której wynik jest godny zaufania. Warto dodać, że możesz przeprowadzić je również dla innych operatorów sieci, zarówno kablowych, jak i mobilnych. Dzięki temu sprawdzisz szybkość internetu od Play, Plusa, T-Mobile czy Vectry. Jeśli ciekawi Cię, jakie czynniki wpływają na szybkość wykonywanego testu znajdziesz na stronie wyjaśnienia w praktycznym słowniczku pojęć i terminów stosowanych przy pomiarach. Zobacz go już dzisiaj!
majaa

Re: Test Internetu UPC - sprawdź szybkość Twojego łącza

Post autor: majaa »

Ok - dobrze wiedzieć. No jakby nie było istotne jest szybkie i niezawodne łącze. Sama teraz szukam internet w białymstoku i chyba postawię po prostu na firmę KOBA, bo ich oferta wydaje mi się najkorzystniejsza. Poza tym dostępnych jest u nich kilka opcji - także coś na pewno się wybierze.
zuzula12

Re: Test Internetu UPC - sprawdź szybkość Twojego łącza

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na ofertę na stronie roaming orange za granicą znajdziecie tam informacje o roamingu i ofertę na Internet bezprzewodowy router z nielimitowanym dostępem do sieci. To dobra oferta, warto się z nią zapoznać.
chacman14

Re: Test Internetu UPC - sprawdź szybkość Twojego łącza

Post autor: chacman14 »

Przeglądałem sobie różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat rozwoju sieci bezprzewodowych na stronie - https://it-buzz.pl/wi-fi-5-kontra-wi-fi ... ewodowych/ . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to z pewnością ten artykuł Wam pomoże.
ODPOWIEDZ