Sprzęty do ogrodu

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kosma-75
Posty: 0
Rejestracja: 28 sty 2022, 2:33

Sprzęty do ogrodu

Post autor: Kosma-75 »

Nie mogę się już doczekać wiosny, bo to będzie pierwszy sezon moich prac ogrodowych. Od kiedy sięgam pamięcią marzyłam o tym, żeby mieć swój własny ogród, a do naszego domu przeprowadziliśmy się jesienią, więc już sezon prac ogrodowych mnie ominął. Podpowiedzcie, jaki sprzęt kupić? Biorę pod uwagę robot koszący, mam robot sprzątający w domu i jestem zachwycona
Mariano3

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Mariano3 »

Nie tylko sprzęty się liczą, ale też wyposażenie takie jak środki grzybobójcze tego typu https://www.sklepdaglezja.pl/category/s ... bobojcze-g bo to ważne żeby odpowiednio chronić rośliny
Sławomir

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego dystrybutora środków ochrony roślin i nawozów, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://www.wtrosceorosliny.pl/kategori ... tu/nawozy/ . Według mnie oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie.
Bartłomiej

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Bartłomiej »

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam zdecydowałem się skorzystać. Dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę K-Sport Garden, gdzie znajdziecie m.in. hamak ogrodowy . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
dżejzi

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: dżejzi »

W sumie to dobrze, że jesteśmy przy tym temacie, bo mam do was pytanie... Nieco inne, ale powiązane. A dokładnie chodzi mi o to - jak zwalczyć mrówki w ogrodzie ? Nie wiem skąd, ale całkiem ich sporo mam i mnie naprawdę już denerwują. Obawiam się, że za chwilę to w domu też będę mieć.
ODPOWIEDZ