rodzaje faktoringu

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Konstancja70
Posty: 0
Rejestracja: 16 sie 2022, 9:52

rodzaje faktoringu

Post autor: Konstancja70 »

Czy ktoś jest w stanie w miarę prostych słowach opisać rodzaje faktoringu? Dodatkowo poprosiłbym o określenie takich przybliżonych kosztów takiej usługi. Jaki to mniej więcej procent wykupionych faktur jest? I czy prowizja zawsze jest taka sama? Czy jej wielkość zależy od ilości faktur które oddaje się do wykupienia? Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
jessie09

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: jessie09 »

W sieci można znaleźć najróżniejsze programy do wystawiania faktur vat , ale ja szukam czegoś prostego w obsłudze i tak chciałabym się podpytać, co sądzicie przykładowo o Intaxo? Czy warto postawić na coś takiego? Czy ktoś z was może korzystał już z tego oprogramowania i może podzielić się opinią na jego temat?
Kirra

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: Kirra »

Przede wszystkim przeczytajcie sobie tutaj https://optimax.biz.pl/obowiazkowa-e-fa ... od-2024-r/ - jakie zmiany nachodzą w fakturowaniu? Z jakich opcji fakturowania już można skorzystać i jak to się ma ukształtować na przestrzeni najbliższego czasu.... - na pewno warto tego typu rzeczy wiedzieć.
ODPOWIEDZ