oświetlenie led

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Aleksja
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2022, 14:34

oświetlenie led

Post autor: Aleksja »

Gdzie kupujecie oświetlenie led? Wymarzyłam sobie taką instalację w łazience, po prysznicem. Po bokach będą betonowe, szare płytki, na środku będzie dekor z drewnianych. I ten dekor będzie nieco wypukły i pod spodem oświetlony ledami. Wyglądać będzie to nieziemsko. Tak przynajmniej mi się wydaje. Tylko gdzie kupić takie ledy, żeby można było to zrobić?

zkbr7ap-htu
olkaa

Re: oświetlenie led

Post autor: olkaa »

Nie jestem jakimś znawcą, ale słyszałam, że bardzo dobre oferty ma mieć sklep Iluve.com , jak chodzi o oświetlenie. Ponoć mają tam nawet lampy dogruntowe led i różne inne warianty, a ceny na nie są niewygórowane. Myślę, że chociaż dla samego porównania warto byłoby zapoznać się z ich ofertą.
mikuś88

Re: oświetlenie led

Post autor: mikuś88 »

A czy macie jakiś w ogóle dobry oświetlenie sufitowe - poradnik ? Jak, co wykonać? Wiecie ja chcę u siebie samodzielnie wykonać oświetlenie, bo nie jest to nic skomplikowanego, jak znajomy mówił. A zawsze będzie to też dla mnie jakaś oszczędność. Także może wrzucicie mi jakiś poradnik???
ODPOWIEDZ