najtańsza apteka stacjonarnie

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
asia88

najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: asia88 »

która apteka według was jest najtańsza? chodzi mi o apteki stacjonarne? macie jakieś swoje ulubione gdzie robicie zakupy i są one dosyć tanie? mi się wydaje że doz tutaj dobrze wypada
kejtta

Re: najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: kejtta »

według mnie najtańszy jest DOZ, ja u nich kupuję od dłuższego czasu, nie mam zastrzezeń, ceny są dobre, asortyment spory, mam blisko do nich i jestem zadowolona z obsługi
asia88

Re: najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: asia88 »

o to widzę, że nie tylko ja doz lubię i robię tam zakupy, moim bliskim też poleciłam tę aptekę i wszyscy są zadowoleni bo jednak można sporo zaoszczędzić a w tych trudnych czasach to oszczędność się przydaje
Łucja

Re: najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: Łucja »

Ostatnio trochę podupadłam na zdrowiu, więc kupuję dość sporo leków, niestety. Dlatego właśnie nie będę ukrywać, że każda oszczędność się dla mnie liczy, a z tego co zdążyłam się zorientować, w dozie faktycznie jest najtaniej.
majatomek

Re: najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: majatomek »

Ja tez kupuję w dozie już od lat. Mają dużą dostępność zawsze jak czegoś zabraknie to jest zamiennik. No i ceny chyba najlepsze ze wszystkich aptek w mojej okolicy
Inka

Re: najtańsza apteka stacjonarnie

Post autor: Inka »

A wiecie, że DOZ ma cały czas takie dobre ceny? Ostatnio robiłam tam większe zakupy i trzeba przyznać, że nie ma podwyżek, tak jak w innych aptekach, zapłaciłam jeszcze przyzwoite pieniądze. Oby jak najdłużej tak było :)
ODPOWIEDZ