mieszkanie w Łodzi

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Luborad-82
Posty: 0
Rejestracja: 11 maja 2021, 19:15

mieszkanie w Łodzi

Post autor: Luborad-82 »

Chcecie szybko znaleźć mieszkanie w Łodzi? Polecam Wam biuro nieruchomości: https://www.house-factory.pl/ Super sprawni, punktualni i z ogromną wiedzą na temat rynku nieruchomości.
lenka

Re: mieszkanie w Łodzi

Post autor: lenka »

na pewno warto przeglądać jakieś ogłoszenia a jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie to lepiej patrzec na oferty deweloperów bo kupowanie bezpośrednio lepiej się opłaca zdecydowanie
karolak

Re: mieszkanie w Łodzi

Post autor: karolak »

Mieszkań zwłaszcza tych nowych w Łodzi nie brakuje ale chyba takie najbardziej atrakcyjne osiedle znaleźli moi znajomi, chcą na osiedlu Nowe Miasto Polesie kupić mieszkanie, to lokalizacja dalej od centrum a zależało im właśnie na spokojnej okolicy
Sławomir

Re: mieszkanie w Łodzi

Post autor: Sławomir »

Według mnie wynajem mieszkania to ogromna wygoda, nie mam pieniędzy na wykup, a obecnie kredyt jest bardzo niekorzystną opcją. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić ofertę wynajmu u - https://katowice.korczaka.mdr.pl , ponieważ oferują korzystne warunki, w pełni bezpieczne dla wynajmującego.
ODPOWIEDZ