magiczne Bieszczady

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Alfreda-70
Posty: 0
Rejestracja: 03 mar 2022, 10:26

magiczne Bieszczady

Post autor: Alfreda-70 »

Kochane Kobietki, potrzebuję odpocząć od budowy. Jakie miejsca w Polsce polecacie? Mogą być nad morzem,w górach - gdziekolwiek. Podeślijcie jakiś fajny hotel, domki i jakieś termy może albo cokolwiek. Może magiczne Bieszczady to jest to czego szukam? A może macie jakieś jeszcze inne pomysły na taki wyjazd? Byleby było tam spokojnie i żeby można było zresetować głowę. Polecicie coś?
ela

Re: magiczne Bieszczady

Post autor: ela »

Fajne miejsce ale zastanawiam się jak tam dojechać bo nie ma chyba zbyt wielu połączeń w te rejony Polski? Co polecacie, pociąg, autobus, samochód? :?: :?: :?: :?: :?:
rogata

Re: magiczne Bieszczady

Post autor: rogata »

Może pomyśl o wynajęciu samochodu? Teraz to bardzo powszechny sposób podróżowania i naprawdę wygodny. Sama też się do tego przymierzam bo dzięki temu że jadę samochodem mogę dojechać w wiele trudniej dostępnych miejsc. Mam nawet taką https://youtube.com/@comfortcar.rental.poland/about wypożyczalnię już upatrzoną. Mają bardzo dobre warunki wynajmu i atrakcyjne ceny
ODPOWIEDZ