hydraulika przemysłowa

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Niecisław
Posty: 0
Rejestracja: 24 paź 2021, 11:41

hydraulika przemysłowa

Post autor: Niecisław »

Poszukujecie dobrego dostawcy hydrauliki przemysłowej? Już znaleźliście. To Solar: http://solar.pl Firma której zależy na kliencie, która wie jak ważny jest czas dostaw i wygoda w składaniu zamówienia. Firma która jest naprawdę godna polecenia.

stewia słodzik
kowalska

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: kowalska »

......................................... nie znam tej firmy ale pewnie takich firm jest bardzo dużo i łatwo je znaleźć w necie jak ktoś akurat potrzebuje czegoś takiego ......................................
jacon

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: jacon »

To prawda, takich firm może być sporo ale jednak na dobry serwis jakim jest Martech HS warto mieć namiary bo w razie gdyby się przytrafiła jakaś awaria to są w stanie szybko dojechać do klienta i usunąć usterkę na miejscu
sashborda

Re: hydraulika przemysłowa

Post autor: sashborda »

U mnie nanotechnologia do produkcji ma być wprowadzona i będę do tego potrzebowała czegoś takiego jak nano proszek mieci RCu. Moim zdaniem to należy wybierać tylko od najlepszych fachowców i naprawdę jestem w kropce. No i tu https://recynk.pl/ mam sporo rozwiązań tego typu. Może warto to omówić?
ODPOWIEDZ