firma faktoringowa

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 0
Rejestracja: 07 lis 2021, 16:31

firma faktoringowa

Post autor: Barnaba_94 »

Jaka firma faktoringowa jest Waszym zdaniem naprawdę najlepsza? Bardzo mi zależy na opiekunie umowy, kimś z kim będę załatwiać wszystkie formalności, nie będę odsyłany do działu ryzyka, do działu płatności tylko wszystko załatwię z opiekunem. Czy jest taka firma i czy z taką ktoś z Was współpracował? Czy możecie polecić kogoś, komu będę mógł zaufać w tym temacie i kto spełni moje oczekiwania? Z fóry Wam dziekuję.
warik

Re: firma faktoringowa

Post autor: warik »

Dobrze byłoby mieć taką sprawdzoną firmę na której można by polegać. bo problemy finansowe mogą firmę zrujnować. A taki faktoring to naprawdę świetne rozwiązanie które warto rozważyć!
bocian

Re: firma faktoringowa

Post autor: bocian »

Nie wiem czy słyszeliście o Aforti Factor? Ich usługi zapewniają szeroki zakres korzyści - lepszy przepływ środków pieniężnych, umożliwiając firmom szybki i łatwy dostęp do funduszy. Pozwalają również firmom zmniejszyć ryzyko nieściągalnych należności, ponieważ Aforti Factor może zapewnić ochronę przed brakiem płatności.
ODPOWIEDZ