Eleganckie dodatki do kuchni

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bronisława
Posty: 0
Rejestracja: 21 sie 2022, 7:52

Eleganckie dodatki do kuchni

Post autor: Bronisława »

W końcu udało mi się namówić mojego partnera na to, żeby zrobić remont w kuchni, bo przyznaję, że ta, która jest teraz, jest nie tylko niefunkcjonalna, ale moim zdaniem przed wszystkim - brzydka (jest jeszcze po poprzednich właścicielach mieszkania). No i chciałabym urządzić ją w stylu glamour. Dlatego poluję na sztućce z czarną rączką https://gerlach.pl/sztucce gdzie takie kupić?
meblindaa

Re: Eleganckie dodatki do kuchni

Post autor: meblindaa »

Jak w ogóle wygląda praca z remontowaniem kuchni? Warto brać się ogólnie za to w czasie jesienno-zimowym? Sprawdzam sobie coś takiego jak sufit podwieszany na wieszakach obrotowych i powiem Wam, że dla mnie to naprawdę świetna opcja. Wierzę, że to będzie dla mnie idealna opcja, a jak wy myślicie? Celujecie w to?
jjustiprzyroodoo88

Re: Eleganckie dodatki do kuchni

Post autor: jjustiprzyroodoo88 »

Cześć, może wiecie ile kosztuje pomalowanie domu ? Mamy przed sobą taką inicjatywę i nie wiem, czy warto pomyśleć o rozwiązaniach tego typu, czy jednak nie. WIecie, chodzi mi o to, że jednak mimo wszystko warto przekazać i jakieś rozwiązania wskazać.
ODPOWIEDZ