Czy są chwilówki bez baz?

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Bazownik

Czy są chwilówki bez baz?

Post autor: Bazownik »

Dzień dobry forumowiczom!
Szukam firmy pożyczkowej, w której ofercie jest tak zwana chwilówka bez baz. Niestety, ale przez swoją byłą żonę mam problem z KRD i BIK, dlatego właśnie szukam takiej chwilówki. Chcę dzieciom kupić najlepsze prezenty, a że nie stać mnie na ten czas, to pomyślałem o szybkiej pożyczce. Czy ktoś kiedyś gdzieś brał taką chwilówkę? Szukam konkretnie jakiejś firmy, że dzwonię lub załatwiam sprawę przez internet i pieniądze wpływają na moje konto. Nie szukam czegoś specjalnego, bo normalnie pracuję i mam zaświadczenie o dochodach. Serdecznie wszystkich pozdrawiam, życzę wesołych świąt oraz liczę na odpowiednie odpowiedzi!
Sławomir

Re: Czy są chwilówki bez baz?

Post autor: Sławomir »

Pilnie potrzebowałem pieniędzy, a nie mogłem liczyć na zwykły kredyt, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi lombardu we Wrocławiu - https://www.lombardaut.pl/pozyczki-pod- ... samochodu/ , gdzie uzyskałem pożyczyke pod zastaw samochodu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, gotówkę otrzymałem od razu.
tonka

Re: Czy są chwilówki bez baz?

Post autor: tonka »

Wiecie o tym, że wskaźniki referencyjne przechodzą obecnie reformę i dużą rolę odgrywa tutaj NBP? Tak się składa, że na stronie https://radiopoznan.fm/informacje/mater ... rencyjnych pojawił się ostatnio artykuł na ten temat, w którym znajdziecie wiele cennych informacji - koniecznie to sprawdźcie,
mystar89

Re: Czy są chwilówki bez baz?

Post autor: mystar89 »

Cześć, czy mieliście kiedyś problem z kredytem i nie do końca mogliście dopasować się z bankiem, by jakoś z tego wyjść? Problemy są znane, dlatego jestem pewna, że sporo osób ma podobnie. A skoro o tym mowa, to na pewno wibor pozew zbiorowy może pomóc. W takich przypadkach po prostu rozwiążemy sprawę zgodnie z regulacjami prawnymi
ODPOWIEDZ