Błędy medyczne

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jozefa_76
Posty: 0
Rejestracja: 25 wrz 2022, 8:49

Błędy medyczne

Post autor: Jozefa_76 »

Aby uzyskać odszkodowanie, pacjent musi udowodnić, że błąd medyczny został popełniony przez lekarza lub inny personel medyczny. Musi również udowodnić, że błąd medyczny spowodował szkodę lub obrażenia. A czasem nie jest to zbyt proste. Lekarze chronią siebie nawzajem i trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia, żeby udowodnić taki błąd medyczny. Walczył ktoś z Was o takie odszkodowanie?
zdrowotnaaqa

Re: Błędy medyczne

Post autor: zdrowotnaaqa »

TAK NAPRAWDĘ nic tego nie usprawiedliwia, ale pamiętajmy, ze lekarze to też tylko ludzie. I uczą się na błędach, chociaż to tak serio dużo większy koszt. Niemniej jednak lekarz pierwszego kontaktu warszawa centrum także może nas źle skierować. Ważne, by lekarz się angażował i nie zamykał na leczenie dla wielu osób.
Kaśka

Re: Błędy medyczne

Post autor: Kaśka »

Zobaczcie sobie na stronę https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/lecz ... ologiczne/ tam znajdziecie ciekawe informacje medyczne a także ofertę od centrum medycznego, gdzie pracują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin medycny.
ODPOWIEDZ