bielizna erotyczna

Rozmowy o wszystkim tym, co aktualne, ciekawe. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innych działach? Zajrzyj tutaj!
Aldon343

Re: bielizna erotyczna

Post autor: Aldon343 »

U mnie niestety od dawna wieje nudą i nie widzę na to nadziei. Próbowaliśmy już wszystkiego od seksownych ubrań po wymyślne pozycje, a nawet seks w plenerze. Chyba cała namiętność się wypaliła i nadeszła starość :x Oczywiście, cały problem z libido występuje u żony, która ciągle znajduje nowe wymówki od małżeńskiego łoża. Jestem już zdruzgotany i od pewnego czasu dzwonię wieczorami na sex telefon https://sextelefon.org/ tam cudowna napalona sekretarka Natasza spełnia moje wszystkie zachcianki, uważam na ten moment, że jest to najlepsze rozwiązanie bez zdrady żony. Nie wiem na ile tylko jeszcze sam sex telefon mi wystarczy :oops:
czesiek

Re: bielizna erotyczna

Post autor: czesiek »

Jak cię kręci bielizna erotyczna na atrakcyjnej kobiecie, to nie pozostaje nic innego, jak w wolnej chwili zajrzeć na stronę https://pl.hustly.eu/ i sprawdzić aktualne seks ogloszenia. Na tym portalu oglaszają się najpiękniejsze panie, gotowe spełnić twoje fantazje erotyczne.
marrly33

Re: bielizna erotyczna

Post autor: marrly33 »

Moje sekretne źródło na gorącą bieliznę i podniecenie w sypialni to [url]https://lovita.pl/. Mają szeroki wybór, który zawsze robi wrażenie Nie ma chyba lepszego miejsca do szukania seksownej bielizny
marlbooroa

Re: bielizna erotyczna

Post autor: marlbooroa »

Nie warto ryzykować dziś, a jednak warto sprawdzić niektóre miejsca, które są nietypowe, jeśli chodzi o randkowanie. I dla mnie takim miejscem będzie na przykład Eronika https://eronika.pl/ , bo dla mnie to jest ważne. Każdy z nas ma prawo wybierać coś sensownego i to mi naprawdę odpowiada.
Adrian

Re: bielizna erotyczna

Post autor: Adrian »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://pl.erozone.com , na której znajdziecie największy w Polsce portal z ogłoszeniami towarzyskimi oraz anonsami erotycznymi. Co Wy sądzicie o tym portalu?
ODPOWIEDZ