Opinie o Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak

Miejsce na dzielenie się opiniami na temat poznanych firm. Tutaj znajdziesz także informacje o produktach i usługach.
Faustyna

Opinie o Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak

Post autor: Faustyna »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w firmie Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak? Macie jakieś doswiadczenia?

thierry mugler angel eau de parfum 50 ml
karost

Re: Opinie o Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak

Post autor: karost »

Zapytaj o termin w Multimedzie. Oni są w Wawie, ale też w innych miejscowościach. Nie musisz mieć skierowania. Wizyty odbywają się szybko i terminowo, nie ma żadnych komplikacji, łatwo można się o wszystko dogadać. Powiedzą, jak się przygotować, przypominają o wizycie. Na miejscu dostaniesz zalecenia, można zorganizować od razu wizytę u specjalisty i tak to powinno wyglądać. Wtedy idziesz dalej...
patano

Re: Opinie o Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak

Post autor: patano »

Korzystałem z usług Multimedu. Wszystko przebiegało tak, jak tego oczekiwaliśmy. Po pierwsze szybki termin wizyty. Kolejna kwestia - przypomnienie o odpowiednim przygotowaniu, o terminie. Na miejscu wszystko na godzinę, porządny sprzęt, bez czekania w kolejce. No i od razu konsultacja. Nie było to wyłączne gołe badanie, tylko konkretne zalecenia, co dalej robić. I moim zdaniem tak to powinno przebiegać.

jak przegonić jaskółki
sandero

Re: Opinie o Gabinet Usg Przemysław Jędrowiak

Post autor: sandero »

Z tym Multimedem to rzeczywiście potwierdzam. Tak wszystko odbywa się tak, jak trzeba. Okazuje się, że można załatwić badanie szybko i bez żadnych komplikacji. Nie miałem skierowania, wizyta ogarnięta w ciągu kilku dni. Sprzęt nowoczesny, na miejscu konsultacja, zalecenia. Nie było to wyłącznie gołe badanie i właśnie tak to powinno wyglądać. Z mojej perspektywy - zdecydowanie słuszny kierunek.

wirus reklamowy jak usunąć
ODPOWIEDZ