piekąca powieka

Choroby, dolegliwości, sposoby leczenia i wszystko o tym, z czym zmagamy się na co dzień. Dzielmy się radami i wspierajmy każdego z osobna.
ewwa

piekąca powieka

Post autor: ewwa »

czy to że powieka piecze może wskazywać na to że będzie niedługo jęczmień? jak sobie z tym problemem radzić? czy już teraz mogę np. posmarować żelem jęczmień off??
Kesta

Re: piekąca powieka

Post autor: Kesta »

Ja smaruję tym żelem jak już czuję, że coś zaczyna się dziać na powiece i wtedy naprawdę szybko ten żel radzi sobie z jęczmieniem. Smaruję powiekę kilka razy dziennie, opakowanie starcza na długo.

ocet winny jabłkowy zastosowanie
ewwa

Re: piekąca powieka

Post autor: ewwa »

dzięki, smarowałam żelem jęczmień off przez kilka dni i już po jęczmieniu nie ma śladu, na pewno jeśli w przyszłości mi się coś takiego pojawi to tego żelu użyję
Fiona

Re: piekąca powieka

Post autor: Fiona »

Słyszałam coś na temat tego żelu, że można stosować go również u dzieci w wieku przedszkolnym, prawda? Moja córka ma cztery lata i też co jakiś czas pojawia się u niej jęczmień.
emmma

Re: piekąca powieka

Post autor: emmma »

Można posmarować. U mnie jęczmień off się zawsze dobrze sprawdza, szybko łagodzi to swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie. No i jęczmień goi się szybciej. Smaruję 3 razy dziennie.

tevion vision mini satellite system
ODPOWIEDZ