nietrzymanie moczu

Choroby, dolegliwości, sposoby leczenia i wszystko o tym, z czym zmagamy się na co dzień. Dzielmy się radami i wspierajmy każdego z osobna.
lumsa

nietrzymanie moczu

Post autor: lumsa »

jakie polecacie środki na nietrzymanie moczu? Złapałam infekcję i jest to dla mnie mega uciążliwe, gdzie jest największy wybór takich produktów? Zależy mi żeby kupić stacjonarnie

gołębie kraków
jula

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: jula »

przejdź się do DOZ, oni tam mają bardzo duzy wybór takich produktów, wiem że na standach ustawione są też darmowe próbki wkładek i na pewno też doradzą co wybrać
noszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: noszka »

Dokładnie, w DOZie można skorzystać z darmowych próbek środków higienicznych, uważam, że to super opcja, możemy przetestować co nam najbardziej opowiada i dopiero kupić pełne opakowanie.
voalka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: voalka »

Masz rację to bardzo fajna promocja w DOZ, nie trzeba kupować kota w worku, a w przypadku produktów, które muszą być bardzo dobrze dopasowane to bardzo ważne.

perfumy guerlain insolence
borsuczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: borsuczka »

Moim zdaniem też w DOZie jest najlepszy wybór, poza tym nadal jest ta promocja, gdzie możesz skorzystać z darmowych próbek środków higienicznych.........

clp-365 tonery
wiarygodna

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: wiarygodna »

A to każdy może skorzystać z takich darmowych próbek w DOZie? Ciekawe czy moja babcia byłaby w stanie sobie dobrać odpowiednie wkładki po takim przetestowaniu.
joan9a

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: joan9a »

w moim doz na osiedlu były ułożone na standach więc można było sobie samemu wziąć, zawsze też można spytać farmaceuty o próbki i pomoc też w dobraniu, mają tam duży wybór produktów
ziajka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ziajka »

Ja w swoim DOZ pytałam czy można otrzymać takie darmowe próbki środków higienicznych i dostałam od farmaceutki bez problemu takie jakie chciałam, przetestowałam i kupiłam pełne opakowanie.
ODPOWIEDZ