lekarz medycyny estetycznej

Choroby, dolegliwości, sposoby leczenia i wszystko o tym, z czym zmagamy się na co dzień. Dzielmy się radami i wspierajmy każdego z osobna.
Awatar użytkownika
Najmiła1998
Posty: 0
Rejestracja: 22 lip 2021, 20:40

lekarz medycyny estetycznej

Post autor: Najmiła1998 »

Hej, znacie może jakiegoś fajnego, godnego zaufania lekarza medycyny estetycznej? Kojarzycie może ten gabinet medycyny wstetycznej: http://jolantajakubowska.pl/ ? Macie o nim jakieś opinie, macie jakieś doświadczenia z nimi?
PaullaW

Re: lekarz medycyny estetycznej

Post autor: PaullaW »

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna stawia przed nami wiele możliwości, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki i poprawę wyglądu ciała. Jednym z nowoczesnych zabiegów, który zyskał popularność są nici liftingujące. Jeśli myślicie o takim zabiegu czy też jakimś innym to warto skonsultować się z doświadczonymi specjalistami, na przykład w renomowanej klinice https://primeclinic.pl/ w Warszawie.
Sławomir

Re: lekarz medycyny estetycznej

Post autor: Sławomir »

W mojej firmie korzystam z usług profesjonalnych placówek medycznych PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ , ponieważ oferują najlepsze i najkorzystniejsze pakiety medyczne dla firm. Czy ktoś z Was również korzysta z ich usług?
Bartłomiej

Re: lekarz medycyny estetycznej

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli potrzebujecie pomocy lekarskiej z zakresu andrologii, gastroenterologii, reumatologii lub urologii, to polecam Wam sprawdzić ofertę usług nowoczesnego centrum medycznego Vivomed w Sosnowcu - https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/powiekszanie-penisa/ .
Zuzula5151

Re: lekarz medycyny estetycznej

Post autor: Zuzula5151 »

Od wielu lat borykam się z problemami kardiologicznymi, dlatego regularnie odwiedzam profesjonalnego i sprawdzonego kardiolog Wrocław , ponieważ posiadają nowoczesny i najlepszy sprzęt. Wszystkie informacje o ofercie tego centrum medycznego znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ