Kierownik Apteki

Oferty pracy w różnych branżach, atrakcyjne warunki i wysokie stawki. Obserwuj ogłoszenia i aplikuj.
Kwitan

Kierownik Apteki

Post autor: Kwitan »

Stanowisko:
Kierownik Apteki
Firma:
Cosmedica
logo firmy
Strona WWW:
https://www.praca.pl/warszawa.html
Ulica:
ul. Niemcewicza
Miasto:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Kod pocztowy:
02-022
E-mail:
[email protected]
Do Zespołu Cosmedica poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Apteki
Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Niemcewicza (Ochota)

Opis stanowiska:
zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie
sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym
nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
nadzór i zarządzanie magazynem, w tym:
monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki
nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
cykliczna kontrola stanu magazynowego
organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem
Wymagania:

spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu
znajomość obsługi programu KAMSOFT
umiejętności zarządcze i menadżerskie
gotowość i otwartość na zmiany
dyspozycyjność, obowiązkowość
Oferujemy:
Wsparcie Głównego Farmaceuty
Szkolenia prowadzone w miejscu pracy przez Trenera Wewnętrznego
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
bezpieczne warunki pracy
atmosferę opartą na współpracy
Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez link: https://www.praca.pl/apply/internal/7576407.html

Administratorem danych osobowych jest Wellmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Osmańskiej 12, 02-823 Warszawa, NIP 9512486128, REGON 383671387. Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia.

Przesłane dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych oraz podmiotom, w imieniu których prowadzimy rekrutacje.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administrator danych osobowych Wellmedica Sp. z o.o. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem: Inspektor Ochrony Danych, Wellmedica Sp. z o.o., ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa oraz przez e-mail: [email protected].

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Wellmedica Sp. z o.o., prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wellmedica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.” --