odchudzanie rower czy bieganie

Wszystko, co musisz wiedzieć o odchudzaniu się z głową. Tutaj dziel się także swoimi postępami w walce o wymarzoną sylwetkę.
Konrad_9

odchudzanie rower czy bieganie

Post autor: Konrad_9 »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli chodzi o odchudzanie, to moim zdaniem najlepszym sposobem jest połączenie biegania i jazdy na rowerze. Bieganie pomaga spalić kalorie i wzmocnić mięśnie, a jazda na rowerze jest świetnym sposobem na relaks i zwiększenie wytrzymałości. Połączenie tych dwóch aktywności daje najlepsze rezultaty. Możesz zacząć od biegania kilka razy w tygodniu, a następnie dodać jazdę na rowerze. To pozwoli Ci zachować motywację i zobaczyć szybkie rezultaty.
Nilli

Re: odchudzanie rower czy bieganie

Post autor: Nilli »

Chciałbym zasięgnąć Waszej wiedzy na temat jazdy na rowerze https://goodsport.pl/rowery/ i jej wpływu na odchudzanie. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z regularną jazdą na rowerze i zauważył efekty w utracie wagi? Zastanawiam się, czy jazda na rowerze może być skuteczną formą treningu, która pomoże mi spalić kalorie i zrzucić kilogramy. Jeśli tak, jak często i jak długo powinienem jeździć, aby osiągnąć pożądane rezultaty? Będę wdzięczny za podzielenie się Waszymi doświadczeniami i poradami.
Staśko

Re: odchudzanie rower czy bieganie

Post autor: Staśko »

Konrad, trudno się z Tobą nie zgodzić. Też uważam, że połaczenie różnych aktywności fizycznych przynosi najlepsze rezultaty. Ja po zeszłych wakacjach wziąłem się za siebie i w przeciągu prawie roku schudłem aż 20 kg. Oczywiście, dieta MŻ + aktywność w postaci biegania, siłowni i roweru zrobiły swoje. Poza tym nieocenione wsparcie żony i fajny rower - konkretnie ten: https://www.korczyksport.pl/produkt/row ... wood-2022/ dołożyły swoje dwa grosze. Jak ma się motywację i aktywność fizyczna zaczyna sprawiać przyjemność, wówczas wszystko układa się znacznie lepiej i łatwiej jest osiągnąć sukces. A przynajmniej ja tak miałem :)
Mośka

Re: odchudzanie rower czy bieganie

Post autor: Mośka »

Jeśli zdecydujecie się na rower i będziecie zabierać też dzieciaki to pomyślcie o zakupie fotelika dziecięcego by mógł z wami bezpiecznie podróżować. Na stronie sklepu https://rowery-colex.pl/100-foteliki macie szeroką i atrakcyjną ofertę. Koniecznie sprawdźcie. Polecam.
ODPOWIEDZ