co lepiej odchudza bieganie czy rower

Wszystko, co musisz wiedzieć o odchudzaniu się z głową. Tutaj dziel się także swoimi postępami w walce o wymarzoną sylwetkę.
Alycea

co lepiej odchudza bieganie czy rower

Post autor: Alycea »

Cześć! :)

Myślę, że zależy to od Twoich celów. Bieganie i jazda na rowerze są oba świetnymi formami aktywności fizycznej, które mogą pomóc Ci w odchudzaniu. Bieganie jest szybsze i bardziej intensywne, więc może być lepsze, jeśli chcesz szybko spalić kalorie. Jednak jazda na rowerze jest mniej obciążająca dla stawów, więc może być lepsza, jeśli masz problemy zdrowotne. W każdym razie obie aktywności są świetnymi sposobami na zrzucenie zbędnych kilogramów.
Bbbiu

Re: co lepiej odchudza bieganie czy rower

Post autor: Bbbiu »

Chciałbym się poradzić Waszego doświadczenia i opinii w sprawie wyboru roweru elektrycznego https://goodsport.pl/rowery/elektryczne/ do odchudzania. Chcę wziąć się za regularne treningi na rowerze, ale zastanawiam się, czy rower elektryczny będzie odpowiedni do tego celu. Czy ktoś z Was korzystał z roweru elektrycznego w celach odchudzania? Czy faktycznie pomaga on spalić kalorie i poprawić kondycję? Chciałbym również dowiedzieć się, jakie modele polecacie, jeśli chodzi o rowery elektryczne o dobrej jakości i wydajności. Czekam na Wasze opinie i sugestie. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
Wera44

Re: co lepiej odchudza bieganie czy rower

Post autor: Wera44 »

Cześć wszystkim! Rozważam zakup nowego pojazdu do poruszania się po mieście oraz na terenie dużej firmy. Zastanawiam się nad rowerami cargo https://wrzuc.info/artykuly/idealny-poj ... rowerowki/ jako potencjalną opcją. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z użytkowaniem rowerów cargo w miejskich warunkach lub na terenie firmy? Jakie są Wasze opinie na temat użyteczności, wygody jazdy i ogólnie jakości tego typu rowerów? Czy uważacie, że rowery cargo mają szansę stać się przyszłością rowerówki? Czekam na Wasze opinie i doświadczenia!
Masti

Re: co lepiej odchudza bieganie czy rower

Post autor: Masti »

Jesli chce sie schudnąc, to w pierwszej kolejnosci warto zadbac o to, aby odpowiednio sie odzywiac :) Mysle, ze dieta pudełkowa może sie tutaj okazać strzałem w dziesiątke ;) Duża wygoda no i teraz fajny wybór jeśli chodzi o te cateringi
ODPOWIEDZ