Stomatolog w Warszawie

Potrzebna Ci fachowa pomoc w odchudzaniu lub przybraniu na wadze? Poznaj najlepszych dietetyków, bariatrów, psychologów oraz specjalistów fitness.
W_potrzebieH

Stomatolog w Warszawie

Post autor: W_potrzebieH »

Witam
czy ktoś z Państwa korzystał z usług tej kliniki stomatologicznej, do której adres www podaje poniżej, placówka znajduje się na warszawskich Bielanach? Szczegółowo interesują mnie implanty oraz płatność ratalna.

Słyszałam wiele dobrego o specjalistach, którzy w niej pracują. Namiar mam z polecenia bliska mi osoba korzystała z ich usług właśnie w sprawie implantologicznej, chciałabym jednak zasięgnąć opinii większej ilości osób.

https://klinikastomatologiczna.pl/

proszę o odpowiedź. Będę zobowiązana za wszelkie informacje.
luna90

Re: Stomatolog w Warszawie

Post autor: luna90 »

No to może warto byłoby postawić też na klinikę Platinum Dent https://stomatologkielce.pl , jak jesteście z Kielc. Nie wiem, ale ja słyszałam, że tam można znaleźć bardzo dobrych specjalistów, którzy są otwarci na to, aby pomóc drugiemu leczyć ząbki i o wszystko dokładnie dbają.
merry544

Re: Stomatolog w Warszawie

Post autor: merry544 »

Skupcie się się przede wszystkim na gabinetach zapewniających odpowiednią sterylizację. W gabinecie stomatologicznym musi być dostępny autoklaw. Jeżeli szukasz takiego autoklawu dla swojego gabinetu, to weźcie pod uwagę ofertę https://www.enbio.com/pl/ . Autoklawy tej firmy posiadają gwarancję bezawaryjnej pracy. Kupicie je u wielu dystrybutorów.
Gość

Re: Stomatolog w Warszawie

Post autor: Gość »

Szukasz profesjonalnej opieki stomatologicznej? Dental Fraternity oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, od profilaktyki po skomplikowane zabiegi. Sprawdź, co mogą Ci zaproponować: https://dentalfraternity.pl/
ODPOWIEDZ