Specjalista od korekcji wzroku

Potrzebna Ci fachowa pomoc w odchudzaniu lub przybraniu na wadze? Poznaj najlepszych dietetyków, bariatrów, psychologów oraz specjalistów fitness.
Awatar użytkownika
Felicjana_73
Posty: 0
Rejestracja: 20 kwie 2021, 4:45

Specjalista od korekcji wzroku

Post autor: Felicjana_73 »

Czy ktoś z Was jest mi w stanie wytłumaczyć, czym różni się optometrysta od optyka i okulisty? Chciałabym zapisać się do odpowiedniego specjalisty od korekcji wzroku a w internecie nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji... Bardzo się wstydzę, że jak pójdę do jakiegoś ośrodka korekcji wzroku to zostanę wyśmiana, dlatego proszę o waszą wyrozumiałość i pomoc.
Kocię

Re: Specjalista od korekcji wzroku

Post autor: Kocię »

A nie myślałaś, że po prostu zadzwonić pod numer telefonu tego optometrysty, do którego strony wkleiłaś w wypowiedzi wyżej i zapytać? Wydaje mi się, że telefon nie jest taki stresujący, a dopytałabyś o wszystkie szczegóły?

Ogólnie możesz też umówić się na szybką konsultację np. w formie czata jak się wstydzić dzwonić, tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
masz bazę specjalistów udzielających różnych porad online, nie tylko telefonicznie ale i czatem, wiec możesz wybrac okulistę czy innego, i załatwić sprawę w ten sposób.

A ogólnie jesteś taką bardzo niesmiałą osobą, dobrze rozumiem?
ODPOWIEDZ