specjalista od chorób tarczycy

Potrzebna Ci fachowa pomoc w odchudzaniu lub przybraniu na wadze? Poznaj najlepszych dietetyków, bariatrów, psychologów oraz specjalistów fitness.
Awatar użytkownika
rozetta_97
Posty: 0
Rejestracja: 29 paź 2022, 12:00

specjalista od chorób tarczycy

Post autor: rozetta_97 »

Byliście kiedyś może na wizycie u specjalisty od chorób tarczycy? Chodzi mi oczywiście o endokrynologa. U mnie problemy z tarczycą są niestety rodzinne, więc też będę musiała się porządnie zbadać, tym bardziej że podejrzewam u siebie nadczynność. Myślałam o kilku klinikach, a głównie w Tychach. Chcielibyście podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami odnośnie takich lekarzy?
Awatar użytkownika
elwira-78
Posty: 0
Rejestracja: 09 paź 2022, 20:27

Re: specjalista od chorób tarczycy

Post autor: elwira-78 »

Jeśli chodzi o specjalistów to ja polecam H-T. Centrum Tychy, tam na pewno znajdziesz kompleksową pomoc. W moim przypadku tak właśnie było. Choroby tarczycy są bardzo przykre i mają nieciekawe objawy, więc potrzebne jest właściwe podejście i oczywiście lekarz do zajęcia się problemem. We wspomnianej klinice możesz liczyć na super traktowanie, sama się przekonaj :)
Fellek

Re: specjalista od chorób tarczycy

Post autor: Fellek »

Coraz więcej osób dotykają problemy z tarczycą. Wielu dobrych endokrynologów możecie znaleźć w centrach PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Mają wiele swoich oddziałów w różnych miastach w Polsce oraz placówek partnerskich, gdzie też można umówić się na wizytę u specjalisty. Dużym atutem jest to, że czas oczekiwania na wizytę u specjalisty nie przekracza u nich 5 dni, więc naprawdę szybko można uzyskać profesjonalną pomoc lekarską.
ODPOWIEDZ