Terapia magnesami na ból

Różne informacje o odżywianiu, żywieniowe ciekawostki, interesujące doniesienia naukowe, czyli to, co warto czytać i wiedzieć, będąc na diecie lub po prostu zdrowo się odżywiając.
Awatar użytkownika
Jaropełk87
Posty: 0
Rejestracja: 09 lut 2022, 10:49

Terapia magnesami na ból

Post autor: Jaropełk87 »

Cześć! Czy mówi wam coś terapia magnetyczna? Ostatnio opowiedział mi o niej znajomy i zarzekał się, że to w sumie dzięki niej udało mu się pozbyć bólu kręgosłupa, z którym już od dawna nie mógł sobie poradzić. Przyznam szczerze, że też mógłbym spróbować takiej metody, ale najpierw chciałbym jeszcze posłuchać co inni mają na ten temat do powiedzenia. Mogę na was liczyć? ;)
domi88

Re: Terapia magnesami na ból

Post autor: domi88 »

A próbowaliście kiedyś takiej opcji, jak terapia ze zwierzętami ? Powiem wam, że tego typu terapia pozwala też zniwelować bóle, zwłaszcza alpakoterapia. Warto dlatego zapoznać się bliżej z tym tematem... Myślę, że może być to ciekawa opcja i skuteczna w swym działaniu.
weronika9839

Re: Terapia magnesami na ból

Post autor: weronika9839 »

Nie słyszałam wcześniej o czymś takim. Na czym dokładnie ona polega i przy jakim bólu może okazać się pomocna? Chętnie dowiem się więcej.

__
zabudowa tarasów warszawa
michal2468

Re: Terapia magnesami na ból

Post autor: michal2468 »

Wiecie czym jest numerologia? Dla mnie to nowy temat. Czytałem o tym na stronie https://alfabetnumerologiczny.pl/numerologia/ tam jest artykuł, który mówi nam o tym co to jest i jak nam to służy w poznaniu samego siebie i w swoim rozwoju. Poczytajcie ten artykuł w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ