jaka apteka?

Różne informacje o odżywianiu, żywieniowe ciekawostki, interesujące doniesienia naukowe, czyli to, co warto czytać i wiedzieć, będąc na diecie lub po prostu zdrowo się odżywiając.
barba

jaka apteka?

Post autor: barba »

Gdzie na co dzień kupujecie leki?? Nie ukrywam że szukam apteki gdzie będzie tanio, bo sporo choruję i sporą część wypłaty przeznaczam na zakupy apteczne, możecie coś polecić?

sruba rozporowa
Mila

Re: jaka apteka?

Post autor: Mila »

Tak porównując ceny w aptekach to jednak w doz wychodzi zawsze najtaniej. Poza tym co miesiąc płacę tam tyle samo za swoje standardowe leki, a to też o czymś mówi.

skaner lan
barba

Re: jaka apteka?

Post autor: barba »

o to dobrze wiedzieć, na pewno wybiorę się do nich po większe zakupy apteczne, DOZ mam w sumie niedaleko domu i jesli się da tam zaoszczędzić jestem za
lelevina

Re: jaka apteka?

Post autor: lelevina »

Ja u siebie na osiedlu też porównywałam ceny i zdecydowanie w dozie najtaniej. Więc teraz w razie potrzeby własnie tam kupuję leki i suplementy, bo po co przepłacać, dość już mam tych podwyżek wszędzie.
Alore

Re: jaka apteka?

Post autor: Alore »

Dziękuję Wam za ten wątek, ostatnio miałam większą ilość leków i suplementów do kupienia, akurat kończyły mi się moje, więc podjechałam do dozu porównać ceny. I faktycznie, zapłaciłam zdecydowanie taniej niż w innej aptece wcześniej, właściwie takie ceny jak w zeszłym roku.

auto white russian yield
Galicja

Re: jaka apteka?

Post autor: Galicja »

U nas w mieście doz jest najtańszą apteką. Różnice cen bywają naprawdę spore, więc warto przed zakupem porównać. Na szczęście w dozie cen ostatnio nie podnieśli

gbb we
Nela

Re: jaka apteka?

Post autor: Nela »

Ja już w zasadzie tylko w doz kupuję, gdzie indziej ceny poszły mocno w grę, dlatego warto sobie porównywać ceny w różnych aptekach i tak z tego co mówią znajomi to właśnie najczęściej też w doz kupują.
ODPOWIEDZ