Wygodne spacery z psem

Dziel się swoimi doświadczeniami w zakresie aktywności fizycznej i radź innym. Racjonalna dawka wysiłku jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
Oliwka

Wygodne spacery z psem

Post autor: Oliwka »

Słuchajcie, mam taki problem, że mój pies bardzo ciągnie na smyczy podczas spacerów. Podrzucicie mi jakiś pomysł, dajcie jakieś propozycje, co zrobić, żeby te spacery były przyjemniejsze? Planuję kupić szelki, widziałam fajne w https://www.czterylapki.pl liczę na to, że w szelkach będzie nieco lepiej :)
kuczkon

Re: Wygodne spacery z psem

Post autor: kuczkon »

A co stosujecie na kleszcze? Dzięki Fiprex Duo moje psy są teraz całkowicie chronione przed kleszczami! Nie muszę się martwić o choroby przenoszone przez te małe szkodniki. Gorąco polecam!
kazik33

Re: Wygodne spacery z psem

Post autor: kazik33 »

Nie sposób przecenić wpływu odpowiedniej diety na zdrowie i długowieczność naszych czworonożnych przyjaciół. Wybór odpowiedniej karmy jest niezwykle istotny, dlatego zdecydowaliśmy się na Josera Geflugel&Forelle. Widzimy, że nasz pies ma lepszą kondycję, jest bardziej aktywny i radosny. To wyraźny znak, że dostarczamy mu składników odżywczych, których potrzebuje
lotka

Re: Wygodne spacery z psem

Post autor: lotka »

Zeby spacer był miły i bezstresowy, to trzeba zadbac o odpowiednie zabezpieczenie psiaka. Gdyby ktoś z was szukał dobrej jakosci szelek, to tutaj mozna zamowic https://kissthedog.pl/collections/smycze-miejskie
fiskars

Re: Wygodne spacery z psem

Post autor: fiskars »

Mówiąc o psach trzeba wspomnieć też o odżywianiu i suplementach. Dodawanie substancji uzupełniających do ich diety może być korzystne dla zwierząt, takich jak olej CBD z https://hempets.pl. Olej ten ma pozytywny wpływ na zdrowie zwierząt, pomagając regulować ważne procesy organizmu. Ktoś z Was może go stosuje?
ODPOWIEDZ